micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

Produktet e paraqitura
Përdoret gjerësisht në ndriçimin e sheshit të ndërtimit, ndriçimin e impianteve, qendrat sportive, stacionet e benzinës, parkingjet, dhomat e pritjes, stacionet hekurudhore, portet detare ndriçime të tjera në shkallë të gjerë me efikasitet energjetik
PSE NA ZGJODHET NE
Ne jemi të ndryshëm nga të tjerët, të tjerët kanë, ne mund të bëjmë më mirë, gjashtë pikat e mëposhtme janë vetëm maja e ajsbergut tonë
MIC OPTOELECTRONIC CO, LTD
150 qarqe dhe rajone përfshirë Evropën, Amerikën, Oqeaninë, Afrikën, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe Japoninë. Që nga themelimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lansojmë produkte të reja përtej pritshmërisë së klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.
300 Punonjësit në të gjithë botën
126 Kënaqësia Klientët
14 Vite Përvojë
209 Projekte në 188 vende
ÇFAR C MUND T D BOJM PR TY
Ne dizajnojmë dhe prodhojmë në mënyrë të pavarur produkte LED duke filluar nga drita e përmbytjes e lartë me direk, Led Street Light, Led Tunnel Light, Led Shoebox, Led Canopy, Led Wall Pack, Led Corn Light, UFO Led High Bay, LED Down Light, Led Panel Light etj tek dritat e tjera LED.
Ne ofrojmë zgjidhje për ndriçimin në vende të ndryshme
Mundësia e konvertimit dhe azhurnimit në ndriçim LED mund të jetë një shqetësuese. Vitalshtë thelbësore që të kemi një kuptim të vendosur të kushteve ekzistuese të ndriçimit.
Ne mund të rregullojmë një shumëllojshmëri të produkteve të udhëhequr
Kjo përfshin planifikim të detajuar të para-ndërtimit, thelbësor për ndërtimin e suksesshëm dhe shpërndarjen në kohë, dhe i lejon klientit dhe ekipit një rrugë të qartë drejt procesit të ofertimit.
RASTET TONA
Ne mund të garantojmë që këto raste janë reale dhe efektive, dhe të gjitha janë nisur me sukses
LAJMET E FUNDIT
Ata të gjithë zgjedhin të bashkëpunojnë me ne
dhe presin bashkimin tuaj!
osram-logo
epistar-logo
Dialux-logo
samsung-logo
bridgelux-logo
LG-logo
invevtronics-logo
MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
© Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT