micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

PRODUKTET
Shtëpi> Produktet> Drita e Paketimit te Murit LED

Drita e Paketimit te Murit LED

LED Wall Pack Light Introduction

Shenzhen Chuangqi Optoelectronics Co., Ltd. was founded in 2005 and is located in Longgang District, Shenzhen, Guangdong. It specializes in high-power LED indoor and outdoor lighting. It is a leading integrated operation service company in the field of LED optoelectronics, focusing on the research and development of LED lighting products, Production and sales. The company has standard product production lines, self-support import and export rights, and professional management, research and development, manufacturing and marketing teams, with more than hundreds of employees.

Products include: high-power LED street lights, LED solar street lights, LED high bay lights, LED tunnel lights, LED tubes, LED bulbs, LED spotlights, LED track lights, LED engineering lights LED ceiling lights and other high-power LED indoor and outdoor lighting fixtures and LED solar products, which have the advantages of energy saving, environmental protection, and long service life, are widely used in lighting, traffic indication and urban lighting and other fields.

Kompania ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të cilësisë ISO9001 dhe certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit mjedisor ISO14001; dhe ka UL, TUV, CE, ROHS, FCC dhe raporte të tjera ndërkombëtare të testimit dhe çertifikimit për produkte të ndryshme.

Mbijetoni nga cilësia dhe zhvilloni nga inovacioni. Shenzhen Chuangqi Optoelectronics këmbëngul në risi teknologjike për zhvillim, duke iu përmbajtur parimit të "Shërbimit të klientëve me gjithë zemër", duke u ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë dhe shërbim perfekt pas shitjes. Kompania është e gatshme të bashkëpunojë sinqerisht me klientë të rinj dhe të vjetër dhe të zhvillohet së bashku.

 

Applicable places

Shopping malls, exhibition halls, gymnasiums, staircase aisles, tunnels, underground passages, elevated roads and bridges, garages, parking lots, building facades, public corridors, etc.

 

SEMI Nr. MWP-40 MWP-60 MWP-100
Led Power 40w 60w 100w
Fluksi ndriçues > 5200LM > 7800LM > 13000LM
Madhësia e produktit 2.8kg, 320*132*115mm 3.3kg, 320*132*115mm 3.5kg, 320*132*115mm
Këndi i rrezes 100*100°
Shkalla IP IP65 Led Lamp SMD 3030
Shkalla e PF >0.9 Tensioni i hyrjes 90-277V AC
SHQIP > 80 paketim 1pcs/ctn

Karakteristikat e produktit:

1: LED Wall Pack Light shell is made of newly designed high-quality all-aluminum material, die-casting one-time forming, simple and stylish appearance, anodized, electrostatic spraying, corrosion resistance and good heat dissipation performance. The appearance of this product is the most popular appearance in the United States.

2: Shell structure: This wall pack light is composed of a cover and a base. There are wiring holes reserved in 4 directions on the base and one on the bottom. There are 5 directions for wire entry.

3: Structural waterproof function: Because of the use of die-cast aluminum technology, our wall pack light has few openings. We use waterproof silicone at the interface of each mold to ensure the airtightness of the lamp and reach IP66 waterproof Grade to ensure no water and dust.

MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
© Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT