micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

dritë rrugore solar LED 100w Bateria LiFePO4 CE CB SOSA IECEE

30W/40W/60W/80W/100W/120W

Informacion i shpejtë

Mic lançoi panelin e parë diellor me thithjen e energjisë nga të dyja anët, i cili ka efikasitet më të lartë karikimi dhe mund të përdoret normalisht për 5 ditë në ditë me shi

Kontaktoni tani për një ofertë:
1,Nëse dëshironi të na kontaktoni online, klikoni mbie djathta —> Kutia "聊天". 

2,Bëj një telefonatë.

3,Dërgo postë.

E para Citoj Tani Tjetra
  • Përshkrim
  • Specifikim

Drita diellore rrugore

Bateria LiFePO4 e integruar dyfaqëshe e paneleve diellore 30w 40w 60w 80w 100w 120w të gjitha në një dritë diellore rrugore

--- TË GJITHA NË NJË Dritë rrugore solare LED

Dizajni i dritës së integruar diellore të rrugës/dritës së kopshtit thith frymëzimin dhe energjinë nga universi dhe kombinon portofolin më të mirë të energjisë së gjelbër sot (energjia diellore, burimi i dritës LED gjysmëpërçues, bateria e dedikuar për dritat e rrugës). Përdor teknologji të shkëlqyer praktike të kontrollit, si mikrokontrollues, induksion termik i trupit të njeriut me infra të kuqe etj., Kombinohet me dizajnin e thjeshtë të strukturës së integruar, arrin perfekt shkëlqim më të lartë me konsum më të ulët të energjisë,
(konsumi mesatar i energjisë 6w është i barabartë me ndriçimin e llambës inkandeshente 100w), jetëgjatësi e gjatë dhe mirëmbajtje falas, shpërndarje e shkëlqyer e papërshkueshme nga uji dhe nxehtësie, në të njëjtën kohë me instalim të përshtatshëm.

model MS-240-2 MS-250-2 MS-260-2
Fuqia 40 W 50 W 60 W
Paneli diellor Fuqia maksimale 18 V / 50 W 18 V / 65 W 18 V / 80 W
Lloji i Baterisë 3.2 V / 192 WH 12,8 V / 230,4 WH 12,8 V / 384 WH
GW 14 kg 16 kg 17 kg
Madhësia e produktit 775*360*150mm 1050*360*150 mm 1235*360*150mm

model MS-280-2 MS-2100-2 MS-2120-2
Fuqia 80 W 100 W 120 W
Paneli diellor Fuqia maksimale 18 V / 100 W 36 V / 110 W 36 V / 110 W
Lloji i Baterisë 12,8 V / 460,8 WH 25,6 V / 512 WH 25,6 V / 640 WH
GW 24 kg 26 kg 29 kg
Madhësia e produktit 1505*360*150mm 1505*360*150mm 1665*360*150mm

markë e çipave të udhëhequr SMD 3030 CCT 6000-6500 mijë
Shpërndarja e dritës Lente batwing me dritë të polarizuar Hapësira midis dritës 25-30m
Koha e ndriçimit 5-7 ditë me shi Periudha e garancisë 5 vite
TEMP që punon -20 ~ + 60 Koha e jetës LED 50000hKontakto Tani

tel:+8613543343078

Email:micled@mic-led.com

Të dhënat e kohës së punës bazohen në karikimin 8 orë në verën me diell, të matura në gjerësinë gjeografike veriore 22°, diametri lindor 13°. Koha aktuale e punës mund të ndryshojë për shkak të zonës së ndryshme të instalimit, sezonit, mjedisit, drejtimit etj.

Menaxhimi inteligjent i ngarkimit dhe shkarkimit Mbrojtje e dyfishtë e karikimit dhe shkarkimit nga softueri dhe hardueri, dhe teknologjia inteligjente e barazimit, karikimi dhe shkarkimi i ciklit më shumë se 2000 herë

Kompania e Ndriçimit MIC

Certifikimet

Dritat MIC Led të certifikuara me ETL, FCC, CE, ROHS, TUV, të njohura të përdorura për zëvendësimin e llambës së lartë të magazinës dhe rrugës, duke përdorur në karburant, kopsht, super market, dyqan etj.

RRETH NESH

Ndërmarrja e markës më të mirë Shenzhen dhe Ndërmarrja e avancuar e Kinës në marrëdhëniet harmonike të punës. Ne projektojmë dhe prodhojmë në mënyrë të pavarur produkte LED duke filluar nga Drita e Rrugës LED me fuqi të lartë deri te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të LED ndriçimi dhe dritat diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

_________________________________________________________________________________________________

Drita LED misri / Drita LED përmbytëse / Drita LED e Rrugës / Ndriçimi i Jashtëm
Drita diellore e rrugës / Drita e panelit LED / Drita LED e kopshtit / Drita LED e murit

– Eksportohet në më shumë se 80 vende – Tregu ynë kryesor është Evropa, Veriu

– MIRË SE VINI OEM & ODM - Amerikanë, Australi, Azinë Juglindore, etj.

Pse na zgjodhet ne

Ne përdorim softuerin Dialux për të simuluar efektin ndriçues, në mënyrë që të sigurohemi që propozimet tona plotësojnë kërkesat e klientëve.

Departamenti ynë i PMC ndjek prodhimin dhe ne mund t'ju raportojmë në çdo kohë për prodhimin me foto dhe video.

Kemi IQC,IPQC dhe OQC gjatë prodhimit, garantojmë produktet.

Ne kemi kapacitetin kryesisht dhe përfundojmë shpejt ngarkesat në një kohë të shkurtër me ekipin tonë të prodhimit me përvojë.

Paketimi dhe Dorëzimi

Transporti detar

Nga deti
Dorëzimi nga porti detar Shenzhen
Nga ajri
Nisja nga aeroporti i Shenzhen
Me shprehje
Nga TNT / DHL / UPS / FEDEX express

Pagesa

Ne mirëpresim përdorimin e Sigurimit të Tregtisë, do të kënaqeni

100% mbrojtje e cilësisë së produktit
Mbrojtje 100% e dërgesës në kohë
Mbrojtje 100% e pagesës për shumën tuaj të mbuluar

 

Na kontaktoni

_________________________________________________________________________________________________

Facebook

ndriçimi i vogël

skype

LED e vogël

Cicëroj

Ndriçimi_MIC

Adresë

ShenZhen, Kinë

webfaqe

www.mic-led.com

Instagram

drita e dritës2019

MIC LED ju mirëpresim të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. linjë telefonike:0086-755-89313334

Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


         
    MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
    © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT