micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

1500w-D-flood-light
1500w-D-flood-light
1500w-D-flood-light
1500w-D-flood-light

led flood light 1500w D series 1800W Brighter And Effective

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

E para Citoj Tani Tjetra: Asnjë faqe tjetër
  • Përshkrim
  • Specifikim

Dritë led flood 1500w

                                                               Ose klikoni djathtas për të filluar një bisedë të menjëhershme --->

 

       
* Dizajn me 8 kënde rrezesh për ndriçimin sportiv, 7°/ 15°/ 30°/ 60°/ 90°/ T2M / T3M / T4M
* 120lm/w, 140lm/w or 160lm/w high efficiency solution
* Shkalla e papërshkueshme nga uji IP66
* Përputhje me drejtuesin e markës MW
*drita led flood 1500w Mund të përdoret paralelisht me module të shumta
Lente optike për PC
Transmetim i lartë i dritës, rezistent ndaj goditjeve, optimizoni vetinë e ndriçimit dhe reduktoni shkëlqimin në të njëjtën kohë, dritë led 1500w
7°/ 15°/ 30°/ 60°/ 90°/ 120° / T2M / T3M / T4M beam angle lens are available, meet professional light distribution
Çipa LED me ndriçim të lartë
120lm/w, 150lm/w, 160lm/w SMD3030
Low light decay to keep the better light performance
Kutia e pavarur e energjisë

Kutia e pavarur e energjisë zgjidh problemin e varjes së drejtuesit dhe shpërndarjes së keqe të nxehtësisë

led flood light 1500w
Instalimi i kllapave

Këndi i ndriçimit është i rregullueshëm, nuk gërryhet dhe ndryshket, i përshtatshëm për vende të ndryshme ndriçimi të jashtëm

led flood light 1500w
CCT

majtas: 3000k, djathtas:6500k

led flood light 1500w
Test
Ka kaluar çertifikime të shumta standarde, si CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etj.
Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.Passed multiple standard certifications, such as CE, ROHS, TUV, SAA, ETL, etc.
Njësitë e shitjes: Një artikull i vetëm
Pesha bruto e vetme: 49.000 kg
Lloji i paketimit: 1pc/kuti e bardhë, 1pc/ctn
Koha e udhëheqjes:
Sasia (Pakolet) 1 - 100 101 - 1000 > 1000
Lindje. Koha (ditë) 7 15 Për tu negociuar
Numri i modelit.
MFL-D300
MFL-D400
MFL-D500
NW / Madhësia
10,5 kg/531*377*229 mm
10,5 kg/531*377*229 mm
15 kg/637*462*264 mm
Fluksi ndriçues
>45000LM
>60000LM
> 75000LM
Paketimi
558*432*172 mm
558*432*172 mm
672*534*188mm
Numri i modelit.
MFL-D600
MFL-D800
MFL-D1000
NW / Madhësia
15 kg/637*462*264 mm
23 kg/763*593*282 mm
32 kg/869*678*282 mm
Fluksi ndriçues
>90000LM
>120000LM
>150000LM
Paketimi
672*534*188mm
826*633*198 mm
932*718*198mm
Numri i modelit.
MFL-D1200
MFL-D1500
MFL-D1800
NW / Madhësia
32 kg/869*678*282 mm
47 kg/1267*678*282 mm
47 kg/1267*678*282 mm
Fluksi ndriçues
>180000LM
>225000LM
>270000LM
Paketimi
932*718*198mm
1330*718*198mm
1330*718*198mm
Këndi i rrezes
7°, 15°, 30°, 60°, 90°, T2M, T3M, T4M shkallë opsionale
IK
IK08
Shkalla IP
IP66
CCT
2700-6500 mijë
Shkalla e PF
> 0,95
efikasiteti i dritës
>150lm/W
SHQIP
> 80
Jetëgjatësia
50000h
Tensioni i hyrjes
AC85-305V
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


         
    MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
    © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT