micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

RAST STUDIMI
Shtëpi> Rasti i Projektit> Rasti i Dritës së Përmbytjeve LED> Projekti i Gjykatës së Vogël të Futbollit në Japoni
japan small football court project-1
japan small football court project-2
japan small football court project-3
japan small football court project-4
Projekti i Gjykatës së Vogël të Futbollit në Japoni

Installation time: June 2020
Product Name: G series Led flood light 720w
Item: MFL-G720
Material: Meanwell driver + Philips led 5050 led 160lm/w

Përshkruaj
Zgjidhja
Rezultati

Mr. Victor need to install high mast light for his new football court, which is for playing and training. Football court size is 35*15m and pole height is 8m. Mr. Victor uses 4pcs MFL-G720 MIC G series LED floodlight 720w, beam angle 90 degree and CCT 6000K. Each pole is with one 720w high mast floodlight. The average brightness is over 300lx and lighting performance is very good.

japan small football court project-01

japan small football court project-02

MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
© Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT