micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

daylight 80w 120w high power led corn bulb-01
daylight 80w 120w high power led corn bulb-02
daylight 80w 120w high power led corn bulb-03

Daylight 80w 120w High Power LED Corn Bulb

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Life Span: 50, 000h
 • Base: E40, E39
 • IP Rating: IP66
 • Garancia: 3 vjet
E para Citoj Tani Tjetra: Asnjë faqe tjetër
 • Përshkrim
 • Specifikim

Wholesale High Power High Quality Waterproof Daylight 80w 120w E40  100W 120W Light LED Corn Lamp New LED Corn Bulb

a series street light-detail-1

a series street light-detail-2

Daylight 80w 120w

Mainly for indoor use, such as factory, High Hall, Shop, Hotel, Garage, etc.

outdoor e39 e40 street light 80w 100w led corn bulb-detail-2

Why our led corn light can save energy? Such as 100W can replace 400W CFL, HPS, Mercury Vapor Lamp. It's not only brighter than a traditional lamp but save your money.

high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be
used in parallel with multiple modules
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules Waterproof degree IP66* high efficiency solution*
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver
MW* Can be used in parallel with multiple modules
HEDING
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules Waterproof degree IP66* high efficiency solution*
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules Waterproof degree IP66* high efficiency solution*
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules

high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules Waterproof degree IP66* high efficiency solution*
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules

Numri i modelit. MYM-80-01 MYM-100-01 MYM-120-01
Fuqia 80W 100W 120W
Lamp 252pcs 5630LEDs 280pcs 5630LEDs 288pcs 5630LEDs
Size Dia140*L235 Dia140*L245 Dia140*L255
Paketimi 680*460*300mm, 12pcs/ctn, 22.2kg 750*430*440mm, 12pcs/ctn, 24.6kg 680*460*300mm, 12pcs/ctn, 27kg
Tensioni i hyrjes AC85-265V (50/60Hz) CCT 2700k ~ 6500k
Bazë E40, E39 Shkalla IP IP66
Këndi i rrezes 360˚ SHQIP > 80
Jetëgjatësia 50000h Garanci 3 vjet
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT