micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

g03 solar street light-03
g03 solar street light-04
g03 solar street light-01

Drita Rrugore Diellore LED 40w

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Efikasiteti i dritës: 130-150lm / w
 • Jetëgjatësia: 50000 orë
 • Vlerësimi i IP: IP65
 • Garanci: 3 vjet
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

40W LED diellore Street Light

40w LED Solar Street

Based on the stable electronical circuit of traditional integrated solar street light and semi-integrated solar street light, the Solar Light is upgrated and developed by our senior ID, Mechnical, Software and Hardware engineers. Bidirectional rotatable solar panel, light without mechnical switch, mobile APP bluetooth remote control, and convenient installation can meet the philosophy of PV industry perfectly—Safety, Eco-friendly and Intelligent Application.

40w LED Solar Street

The solar panel could be rotated 360˚ horizontally and 240˚ vertically, which will increase the photoelectrical conversion maximum in different areas; customized solar panel is available.

40w LED Solar Street

The integrated optical lens offers excellent light transmittance and also durable to resist damage.

40w LED Solar Street

Patent MPPT controller developed by our R&D team, maximum power charging.

40w LED Solar Street

Pas natës, Treguesi Pathway RGB do të ndizet me dritën e rrugës njëkohësisht dhe mund të shërbehet për udhëzimin e rrugës dhe paralajmërimin e trafikut duke lëshuar një dritë të kuqe ritmike, drita e kuqe ofron një depërtueshmëri të mirë edhe në stuhi, bretkocë, etj. E keqe moti, në mënyrë efektive të parandalojë shoferët nga aksidentet e trafikut duke para-treguar statusin e rrugës së përparme.

40w LED Solar Street

Paketimi i fuqishëm i modulit të baterisë litium, Shkalla më e ulët e vetë-shkarkimit, jetëgjatësia më e madhe, thellësia më e fortë e shkarkimit, temperatura më e gjerë e punës dhe mbrojtja e mjedisit.

Aplikacioni Mobile në smartphone mund të përdoret për të monitoruar dhe kontrolluar me lehtësi dritën përmes lidhjes Bluetooth.

Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.Beam angle
Module's beam angle can be adjustable.
Driver Box
Intelligent temperature control branded driver used with 5 years long time warranty,960w LED Flood Light is aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
About Us

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.Beam angle
Module's beam angle can be adjustable.
Driver Box
Intelligent temperature control branded driver used with 5 years long time warranty,960w LED Flood Light is aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
About Us

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.Beam angle
Module's beam angle can be adjustable.
Driver Box
Intelligent temperature control branded driver used with 5 years long time warranty,960w LED Flood Light is aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
About Us

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.Beam angle
Module's beam angle can be adjustable.
Driver Box
Intelligent temperature control branded 40w LED Solar Street driver used with 5 years long time warranty,960w LED Flood Light is aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
About Us

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

Numri i modelit. MIC-G03-20W MIC-G03-30W MIC-G03-40W
Lumens 2600-3000lm 3900-4500lm 5200-6000lm
Solar Panel 18v/35w 18v/35w 18v/50w
Lithium Battery 11.1v/159.8wh 11.1v/213.1wh 11.1v/239.8wh
Mounting Height 4-5m 5-6m 6-7m
Numri i modelit. MIC-G03-50W MIC-G03-60W
Lumens 6500-7500lm 7800-9000lm
Solar Panel 18v/60w 18v/60w
Lithium Battery 11.1v/319.6wh 11.1v/319.6wh
Mounting Height 7-8m 8-9m
efikasiteti i dritës 130-150lm/w Madhësia e produktit 600*240*230
Faktori i fuqisë 0,90 ≥ Jetëgjatësia 50000h
Vlerësimi i IP IP65 Garanci 3 vjet
CRI> Ra> 80 CCT 2500-6700K
Temparature -30˚C ~ +60˚C Paketimi 1pc/white box, 1pcs/ctn
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT