micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

ufo high bay light 100w 150w 200w-01
ufo high bay light 100w 150w 200w-02
ufo high bay light 100w 150w 200w-03

Drita e Gjirit të Lartë UFO 100w 150w 200w me Sensor Lëvizje

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Tensioni i hyrjes: 85-300VAC ose 180-528VAC
 • Jetëgjatësia: 50000 orë
 • Këndi i rrezes: 60 °, 90 °, 120 °
 • Shkalla IP: IP66
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

UFO të Lartë 100w 150w 200w me Sensor Lëvizje

Llambë me ndriçim të lartë me ndriçim të lartë IP65 Led High Bay Light 100W 150W 200W UFO Highbay

UFO High Bay Light 100w

a series street light-detail-2

e series ufo highbay light-detail-1

Citimi është me sensorin e lëvizjes me mikrovalë

1. Kontrolli i ndezjes / fikjes
2. Zona e zbulimit
3. Koha e mbajtjes
4. Periudha e
gatishmërisë 5. Niveli i errësimit të gatishmërisë
6. Vendosja e telekomandës


e series ufo highbay light-detail-2

This module is equipped with Doppler technology, and can be designed in other circuit in order to realize the microwave sensor function, then helps to catch tiny actions. It can be hiden in the lights made from various non-metal materials without damaging the exterior of the lighting and the lights can turn on or off lights automatically based on your setting. This advantage helps to upgrade the rtaditional light into digital light to achieve the purpose of operation convenience and energy saving.


e series ufo highbay light-detail-3

Certifikimet

MIC udhëheq dritën e misrit të çertifikuar me ETL, FCC, CE, ROHS, TUV, Popular që përdoret për zëvendësimin e magazinës së magazinës dhe llambës së rrugës, duke përdorur në një stacion benzine, kopsht, supermarket, dyqan, etj.

certifications

Rreth Nesh

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

mic


LED Corn Light / LED Flood Light / LED Street Light / Outdoor Lighting

Solar Street Light / LED Panel Light / LED Garden Light / LED Wall Light

 • Eksportohen në më shumë se 80 vende.
 • Tregu ynë kryesor është Evropa, Veriu, Amerika, Australia, Azia Juglindore, etj.
 • Mirë se vini OEM & ODM.


mic-led-about

pse na zgjodhet ne

why choose us-1

1. Ne përdorim softuerin Dialux për të simuluar efektin ndriçues, në mënyrë që të sigurohemi që propozimet tona plotësojnë kërkesat e klientëve.

2. Departamenti ynë PMC ndjek prodhimin dhe ne mund t'ju raportojmë në çdo kohë në lidhje me prodhimin përmes fotove dhe videos.

why choose us-2

3. Ne kemi IQC, IPQC dhe OQC gjatë prodhimit, garantojmë produktet.

4. Ne kemi një kapacitet të madh dhe shpejt i përfundojmë ngarkesat në një kohë të shkurtër me ekipin tonë të prodhimit me përvojë.

Paketimi dhe Dorëzimi


packing & delivery

Transporti detar Nga deti Dorëzimi nga porti detar Shenzhen
Nga ajri Nisja nga aeroporti i Shenzhen
Me shprehje Nga TNT / DHL / UPS / FEDEX express
Pagesa Ne e mirëpresim përdorimin e Sigurimit të Tregtisë, ju do të kënaqeni
100% mbrojtje e cilësisë së produktit
100% mbrojtje në kohë të dërgesës
100% mbrojtje pagese për shumën tuaj të mbuluar

Na kontaktoni

Facebook ndriçimi i vogël
Skype LED e vogël
Cicëroj Ndriçimi_MIC
Adresë ShenZhen, Kinë
Uebfaqe www.mic-led.com
Instagram drita e dritës2019

MIC LED ju mirëpret të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. Linja telefonike: 0086-755-89313334.

Shikoni produkte të tjerë

Pyetjet e shpeshta

1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Ne jemi një fabrikë profesionale e produkteve të ndriçimit LED!

2. A keni një sasi minimale të porosisë?

Po, ne kërkojmë që të gjitha porositë ndërkombëtare të kenë një sasi minimale të porosisë në vazhdim. Nëse po kërkoni të rishitni, por në sasi shumë më të vogla, ju rekomandojmë të shikoni në faqen tonë të internetit.

3. Mund të jeni OEM ose ODM?

Po, ne kemi një ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.

4. A mund të siguroni dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojmë shumicën e dokumentacionit duke përfshirë Certifikatat e Analizës / Konformitetit; Sigurimi; Origjina dhe dokumentet e tjera të eksportit kur kërkohet.

5. Cila është garancia e produktit?

Ne garantojmë materialet dhe mjeshtërinë tonë. Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Në një garanci apo jo, është kultura e kompanisë sonë të adresojë dhe zgjidhë të gjitha çështjet e klientëve për kënaqësinë e të gjithëve.

6. A garantoni një dërgesë të sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketim eksporti me cilësi të lartë. Ne gjithashtu përdorim paketim të specializuar të rreziqeve për mallra të rrezikshëm dhe transportues të vlefshëm të magazinimit të ftohtë për sende të ndjeshme ndaj temperaturës. Paketimet e specializuara dhe kërkesat jo standarde të paketimit mund të kenë një tarifë shtesë.

7. Po në lidhje me tarifat e transportit?

The shipping cost depends on the way you choose to get the goods. Express is normally the quickest but also the most expensive way. By seafreight is the best solution for big amounts. Exactly freight rates we can only give you if we know the details of amount, weight, and way. Please contact us for further information.

SEMI Nr. MHB-U100 MHB-U150 MHB-U200
Fuqia 100w 150w 200w
Llambë LED 133pcs 3030 LEDs 210pcs 3030 LEDs 266pcs 3030 LEDs
Fluksi ndriçues >13000lm > 19500lm >26000lm
NW / Madhësia (kg, mm) 2.9 / Dia290*174 3.9 / Dia340*181 5.5 / Dia380*183
Carton size (1pcs/ctn) 360*360*165mm / 4.5kg 410*410*410mm / 6.5kg 415*410*175mm / 6.5kg
Tensioni i hyrjes 85-300VAC or 180-528VAC Shkalla IP IP66
Këndi i rrezes 60°, 90°, 120° CCT 2700k ~ 6500k
LED Driver Round driver-dimmable SHQIP > 80
Jetëgjatësia 50000h UGR <19
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT