micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

150w led shoebox lights-01
300w led shoebox lights-02
300w led shoebox lights-03

150w LED Shoebox Lights

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Materiali: Alumini + PC
 • Power Factor: >0.9
 • Tensioni i hyrjes: 100-277Vac, 50 / 60Hz
 • Vlerësuar me IP: IP65
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

150w LED Shoebox Lights

150w LED Shoebox Lights

Aplikacion

LED Shoebox Lighting series can be widely used in Urban roads, Industrial areas, Residential areas, Sidewalks, Parking lot, Schools, Gardens and etc.

150w LED Shoebox Lights

Karakteristikat

 • Universal voltage AC100-277V 50/60Hz.
 • 130lm/W for the fixture.
 • Using high quality SMD3030 chips.
 • driver.
 • High Power Factor >0.9, Low THD Driver.
 • Simple black appearance, surface anodized, without fading and corrosion.
 • Excellent Optics design, greatly improve light utilization and evenness.
 • Available with 0-10V Dimmable, Photocell sensor, Microwave motion sensor.
 • 150w LED Shoebox Lights Dust-proof and waterproof, IP65.
 • 5 years Warranty.

48 hours ageing & 100% QC testing before shipment. Guarantee the products 0 complain.

Standard Photocell NEMA connector , automatically switches a light on at dusk and off at dawn.Which can save your energy.

150w LED Shoebox Lights

Led shoebox light could connect with Microwave Motion Sensor, function requirements of detection area, time delay and daylight threshold can be precisely set via DIP switch.
MC605V/D is an innovative and active motion detectors with HF system 5.8GHz.

Dimming Function

3-step dimming function

When used in combination with 1-10V dimmable LED drivers and ballasts, the sensors can achieve 3-step dimming
function, 100% —> low light—>off. And the sensors build in adjustable daylight sensors, very easy to install and
cost-effective.

2-step dimming function

Also, the sensors can provide 2-step dimming function, 100 %—> low light (Never turn off). They are particularly
suitable for use in Urban roads, Industrial areas, Residential areas, Sidewalks, Parking lot, Schools, Gardens where low light levels are maintained until motion is detected.

150w LED Shoebox Lights

Rreth Nesh

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

mic


mic-led-about

pse na zgjodhet ne

certifications

why choose us-1

1. Ne përdorim softuerin Dialux për të simuluar efektin ndriçues, në mënyrë që të sigurohemi që propozimet tona plotësojnë kërkesat e klientëve.

2. Departamenti ynë PMC ndjek prodhimin dhe ne mund t'ju raportojmë në çdo kohë në lidhje me prodhimin përmes fotove dhe videos.

why choose us-2

3. Ne kemi IQC, IPQC dhe OQC gjatë prodhimit, garantojmë produktet.

4. Ne kemi një kapacitet të madh dhe shpejt i përfundojmë ngarkesat në një kohë të shkurtër me ekipin tonë të prodhimit me përvojë.

ST07-XX01
Fuqia 150W Weight 6.2Kg
Lumen Output 19500lm Dimension 21.1″*12.4″*2.8″ / 535*316*70mm
Efficacy 130lm/W Materiali Aluminu + PC
Temperatura e ngjyrës 3000K-6500K Operation Temperature -35°C ~ 55°C
SHQIP Ra>70 Finish Brown/Black
LED 3030 IP rated IP65
Këndi i rrezes TYPE Ⅱ,TYPE Ⅲ,TYPE V Certifikata DLC
Faktori i Fuqisë >0.9 Material Usage RoHS compliant
Tensioni i hyrjes 100-277Vac, 50/60Hz Optional Accessory Photocell Sensor / Microwave motion sensor
THD <20%
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT