[email protected]

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

125 watt bulb led corn light-01
125 watt bulb led corn light-02

125 Watt Bulb LED Corn Light

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Burimi i dritës: 2835 LED LED SMD
 • Jetëgjatësia e llambës: 50, 000 orë
 • Vlerësimi i IP: IP40
 • Garanci: 3 vjet
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim


etl corn lamp series-detail-01


etl corn lamp series-detail-2

Karakteristikat

1. Delicate and beautiful, 360-degree no dark space.
2. Seamless injection molding process.
3. Convection, the industry-standard.
4. Energy saving, low carbon environmental protection.
5. Intelligent circuit, security, and stability.
6. 360°lamp holder, easy installation.
7. E40/E39/E27/E26 base available.
8. Intelligent temperature control driver used.


etl corn lamp series-detail-3

Aplikacion

Wide range of application, suitable for lighting of park, road, garden, office, warehouse, factory, shopping mall, hotel, restaurant, etc.


etl corn lamp series-detail-4

Advantage


etl corn lamp series-detail-5
etl corn lamp series-detail-6
etl corn lamp series-detail-7


etl corn lamp series-detail-8

etl corn lamp series-detail-9

etl corn lamp series-detail-10

Numri i modelit. MYM-30
Fuqia 30w
Service We also provide 30w 50w 60w 80w 100w 120w led corn light
Burim drite 2835 SMD LEDs LED QTY 180 LEDs
Efikasiteti i dritës 110-120lm / w Përmasat Dia94*172
Lamp initial Flux 3500lm NW / GW 660g/860g
Lamp maintain flux 3300lm Efikasiteti i energjisë > 88%
Efikasiteti i llambës > 95% Paketimi 1pcs/white box, 18pcs/ctn
SHQIP Ra> 80 Tensioni i hyrjes AC85-300V
Warm white 2700-3500K Vlerësimi i IP IP40
Nature White 4000-5000k LED Lamp Life 50, 000hrs
Cool White 5500-6700k MOQ 1pcs
Garanci 3 vjet Replace CFL/HPS 100w
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT