micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

10w 15w 85-277v g12 led bulb light-01
10w 15w 85-277v g12 led bulb light-02

10w 15w 85-277v G12 Led Bulb Light

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Burimi i dritës: 2835 LED LED SMD
 • Jetëgjatësia e llambës: 50, 000 orë
 • Vlerësimi i IP: IP40
 • Garanci: 3 vjet
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

10w 15w 85-277v G12 Led Bulb Light


10w 15w 85-277v

 

10w 15w 85-277v

Karakteristikat

1. Delicate and beautiful, 360-degree no dark space.
2. Seamless injection molding process.
3. Convection, the industry-standard.
4. Energy saving, low carbon environmental protection.
5. Intelligent circuit, security, and stability.
6. 360°lamp holder, easy installation.
7. E40/E39/E27/E26 base available.
8. Intelligent temperature control driver used.

 

10w 15w 85-277v

Aplikacion

Wide range of application, suitable for lighting of park, road, garden, office, warehouse, factory, shopping mall, hotel, restaurant, etc.

 

10w 15w 85-277v

Advantage

 

etl corn lamp series-detail-6

10w 15w 85-277v10w 15w 85-277v


Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.Beam angle
Module's beam angle can be adjustable.
Driver Box
Intelligent temperature control branded driver used with 5 years long time warranty,960w LED Flood Light is aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
About Us

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.Beam angle
Module's beam angle can be adjustable.
Driver Box
Intelligent temperature control branded driver used with 5 years long time warranty,960w LED Flood Light is aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
About Us

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.Beam angle
Module's beam angle can be adjustable.
Driver Box
Intelligent temperature control branded driver used with 5 years long time warranty,960w LED Flood Light is aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
About Us

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.Beam angle
Module's beam angle can be adjustable.
Driver Box
Intelligent temperature control branded driver 10w 15w 85-277v G12 Led Bulb Light used with 5 years long time warranty,960w LED Flood Light is aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
About Us

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

Numri i modelit. MYM-30
Fuqia 30w
Service We also provide 30w 50w 60w 80w 100w 120w led corn light
Burim drite 2835 SMD LEDs LED QTY 180 LEDs
Efikasiteti i dritës 110-120lm / w Përmasat Dia94*172
Lamp initial Flux 3500lm NW / GW 660g/860g
Lamp maintain flux 3300lm Efikasiteti i energjisë > 88%
Efikasiteti i llambës > 95% Paketimi 1pcs/white box, 18pcs/ctn
SHQIP Ra> 80 Tensioni i hyrjes AC85-300V
Warm white 2700-3500K Vlerësimi i IP IP40
Nature White 4000-5000k LED Lamp Life 50, 000hrs
Cool White 5500-6700k MOQ 1pcs
Garanci 3 vjet Replace CFL/HPS 100w
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT