micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

140lm led ufo led high bay light industrial-01
140lm led ufo led high bay light industrial-03
140lm led ufo led high bay light industrial-02

Low UGR Anti-glare UFO High Bay Light 100w 150w 200w

Min. Order Quantity: 20pcs

Informacion i shpejtë

Low UGR Anti-glare UFO High Bay Light, 100w 150w 200w, UGR

 • Materiali: Alumini me hedhje të ngurtë + Lentet optike
 • Jetëgjatësia: 50000 orë
 • Shkalla PF:> 0,95
 • Garancia: 3 vjet
E para Citoj Tani Tjetra: Asnjë faqe tjetër
 • Përshkrim
 • Specifikim


a series street light-detail-1

a series street light-detail-2

Low UGR Anti-glare UFO High Bay Light, Low UGR Anti-glare UFO High Bay Light, Low UGR Anti-glare UFO

Rregulloni pamjen e dizajnit, instalim i sigurt i hollë / i lehtë, më pak peshë për të kursyer koston tuaj të transportit, shkëlqim jashtëzakonisht të lartë, shkëlqimi i produktit përfundimtar mund të arrijë 140lm / w.

140lm led ufo led high bay light industrial-detail-2

————— Kliko këtu për të biseduar me mua ————–

LED lamp
Llambë LED
LM80 standard, CRI>80.
High lumen SMD3030 LED chip.
Luminous efficieny>140lm/W, long lifespan.
Shofer
Branded driver used AC85-300V or AC180-528V input, 4 years guarantee.
Low UGR Anti-glare UFO
Low UGR Anti-glare UFO
Anti-glare Design
with eave + PC cover UGR<19
The heatsink
Integrated die-casting aluminum housing,powder painting agaist harsh environments,and will not change the color.
the heatsink
hook
Hook
Hook mounting easy for installation

Producting & Aging & Testing

Low UGR Anti-glare UFO

Na kontaktoni

Facebook ndriçimi i vogël
Skype LED e vogël
Cicëroj Ndriçimi_MIC
Adresë ShenZhen, Kinë
Uebfaqe www.mic-led.com
Instagram drita e dritës2019

MIC LED ju mirëpret të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. Linja telefonike: 0086-755-89313334.

----------------Click to contact us-------------

Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* .
Can be used in parallel with multiple modules
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules.
Waterproof degree IP66* high efficiency solution*
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* .
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* .
Can be used in parallel with multiple modules
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules.
Waterproof degree IP66* high efficiency solution*
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* .
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* .
Can be used in parallel with multiple modules
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules.
Waterproof degree IP66* high efficiency solution*
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* .
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
Can be used in parallel with multiple modules
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* Match with brand driver MW* .
Can be used in parallel with multiple modules
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules.
Waterproof degree IP66* high efficiency solution*
high efficiency solution* Waterproof degree IP66* .
Match with brand driver MW* Can be used in parallel with multiple modules
Numri i modelit.
MHB-U100-M
MHB-U150-M
Konsumi i energjisë
100W UFO High Bay Light
150W UFO High Bay Light
NW / Madhësia
2.9kg / Dia250*178mm
3.9kg / Dia345*183mm
Fluksi ndriçues
>14000LM
>21000LM
Numri i modelit.
MHB-U200-M
Konsumi i energjisë
200W UFO High Bay Light
NW / Madhësia
5.5kg/Dia380*183mm
Fluksi ndriçues
>28000LM
Këndi i rrezes
60°, 90°, 120°
Shkalla IP
IP66
CCT
2700-6500K
Shkalla e PF
> 0,95
Materiali
Die-casting Aluminum + PC cover
SHQIP
> 80
Jetëgjatësia
50000h
Garanci
4 years
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT