micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

t series 200w led flood light-01
t series 200w led flood light-02
t series 200w led flood light-03
t series 200w led flood light-04

T Series 200w LED Flood Light Water proof Light

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Tensioni i hyrjes: AC85-300V
 • Hapësira LED: 50, 000 orë
 • Shkalla IP: IP66
 • Shkalla PF:> 0,95
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

T Series 200w LED Flood Light Water proof Light

Detaje të Shpejta

Burim drite LED
Lloji i artikullit Dritat e Përmbytjes
Burimi i dritës LED XHP50
Tensioni i hyrjes (V) AC85-300V
Këndi i rrezes (°) 5/10/20/30/60
Jetëgjatësia e punës (Ora) 50000
Materiali i trupit të llambës Alumini
Vlerësimi i IP IP66
Certifikimi CE, EMC, ETL, FCC, LVD, RoHS, MSA
Vendi i origjinës Guangdong, Kinë (kontinent)
Emri i markës PAK
Aplikacion Stadiumet Sportive
Temperatura e ngjyrës (CCT) E bardha e ngrohtë (2700-3500k); E bardhë e pastër (4000-4500k); E bardhë e ftohtë (6000-6500k)
Fluksi ndriçues i llambës (lm) 15000 ~ 100000
Lamp Luminous Efficiency (lm/w) 100
Working Temperature (℃) -40 – 50
Emri i produktit Outdoor Stadium Led Underwater Narrow Angle Fishing Light
Shofer ETL CE TUV Driver
Faktori i Fuqisë >0.9
Garanci 5 vite

 

Paketimi dhe Dorëzimi

Njësitë e Shitjes Artikull i vetëm
Madhësia e paketimit të vetëm 63X55X45 cm
Pesha bruto e vetme 27.0 kg
Lloji i paketimit 1 copë / CTN
Koha e Plumbit Sasia (Copë) 1 - 50 51 - 300 > 300
Është Koha (dita) 7 12 Për tu negociuar

T Series 200w LED

Small Angle 5˚, 10˚, 20˚, 30˚, 60˚ Reflective Angle floodlight, T Series 200w LED  Light up a distance with 500m. Good to use Tall building lighting and stadium, Airport, logistics' light.

t series flood light-detail-2

T Series 200w LED

T Series 200w LED

thermal tset report
Thermal test report
Lamp bead temperature: 63˚C
Professional light distribution
Have 5/10/20/30/60˚angles such as reflective cup selection, satisfy the professional light distribution, widely applicable scope. With 5˚ beam Angle projection distance of up 500m, is a real sense of tall building lighting products.
T Series 200w LED
ul driver
Shoferi UL
Adopts world TOP brand driver, CE ROHS UL approved, with high power factor 0.95 and waterproof IP67.
Kllapa 180˚ e rregullueshme
Mounting Bracket is 180˚adjustable, easy for installation.
T Series 200w LED

Certifikimet

MIC udhëheq dritën e misrit të çertifikuar me ETL, FCC, CE, ROHS, TUV, Popular që përdoret për zëvendësimin e magazinës së magazinës dhe llambës së rrugës, duke përdorur në një stacion benzine, kopsht, supermarket, dyqan, etj.

certifications

Rreth Nesh

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

mic


mic-led-about

pse na zgjodhet ne

why choose us-1

1. Ne përdorim softuerin Dialux për të simuluar efektin ndriçues, në mënyrë që të sigurohemi që propozimet tona plotësojnë kërkesat e klientëve.

2. Departamenti ynë PMC ndjek prodhimin dhe ne mund t'ju raportojmë në çdo kohë në lidhje me prodhimin përmes fotove dhe videos.

why choose us-2

3. Ne kemi IQC, IPQC, dhe OQC gjatë prodhimit, garantojmë produktet.

4. Ne kemi një kapacitet të madh dhe shpejt i përfundojmë ngarkesat në një kohë të shkurtër me ekipin tonë të prodhimit me përvojë.


E40 E39 E27 25w-120w-detail-19

MIC LED ju mirëpret të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. Linja telefonike: 0086-755-89313334.

Numri i modelit. MFL-T150 MFL-T200
Emri i produktit 150W dritë përmbytje 200W dritë përmbytje
NW / Madhësia 7,5 kg / Dia370 * 347 mm 7,5 kg / Dia370 * 347 mm
Fluksi ndriçues XTE /> 15000LM XTE /> 20000LM
Paketimi 440 * 440 * 330 mm 440 * 440 * 330 mm
Numri i modelit. MFL-T300 MFL-T400 MFL-T500
Emri i produktit 300W dritë përmbytje 400W dritë përmbytje 500W dritë përmbytje
NW / Madhësia 10 kg / Dia369 * 356 mm 10 kg / Dia369 * 356 mm 16.5 kg / Dia471 * 407 mm
Fluksi ndriçues XML2 /> 30000LM XML2 /> 40000LM XML2 /> 50000LM
Paketimi 440 * 440 * 330 mm 440 * 440 * 330 mm 550 * 550 * 360 mm
Numri i modelit. MFL-T600 MFL-T800 MFL-T1000
Emri i produktit 600W dritë përmbytje 800W dritë përmbytje 1000W dritë përmbytje
NW / Madhësia 16.5 kg / Dia471 * 407 mm 23 kg / Dia472 * 496 mm 26 kg / Dia472 * 496 mm
Fluksi ndriçues XML2 /> 60000LM XHP50 /> 80000LM XHP50 /> 100000LM
Paketimi 550 * 550 * 360 mm 630 * 530 * 450 mm 630 * 530 * 450 mm
Këndi i rrezes 5/10/20/30/60 ° Shkalla IP IP66
CCT 2700-6500K Shkalla e PF > 0,95
efikasiteti i dritës > 100lm / w SHQIP > 80
Jetëgjatësia 50000h Tensioni i hyrjes AC85-300V
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT