micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

r series 500w led projector light-02
r series 500w led projector light-03
r series 500w led projector light-04
r series 500w led projector light-01
r series 500w led projector light-05

R Series 500w LED Projector Light Streamline design

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Tensioni i hyrjes: AC85-300V & AC180-528V
 • Hapësira LED: 50, 000 orë
 • Shkalla IP: IP65
 • Shkalla PF:> 0,95
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

R Series 500w LED Packaging & Delivery

Njësitë e Shitjes Artikull i vetëm
Madhësia e paketimit të vetëm 69X62X25 cm
Pesha bruto e vetme 22.0 kg
Lloji i paketimit 1 copë / CTN
Koha e Plumbit Sasia (Copë) 1 - 50 51 - 300 > 300
Është Koha (dita) 7 12 Për tu negociuar

r series flood light-detail-1

Ne jemi një prodhues, me CE, ROHS, FCC, TUV, certifikatë ETL, dhe 3 deri në 5 vjet garanci.

R Series 500w LED

R Series 500w LED Streamline design appearance, sure thin/easy installation, less weight to save your shipping cost, extremely high brightness, final finished product’s luminous can reach 130-140lm/w.

R Series 500w LED

R Series 500w LED
Lente optike
High quality optical lens with light transmittance over 0.92, beam angle 15°/35° optional
Dizajni i aparatit të frymëmarrjes
Waterproof design, eliminating mist, avoiding condensation, improving quality, extending the life span.
respirator design
R Series 500w LED
Shoferi UL
Adopts world TOP brand driver, CE ROHS UL approved, with high power factor 0.95 and waterproof IP67.
Kllapa 180˚ e rregullueshme
Mounting Bracket is 180˚adjustable, easy for installation.
bracket 180˚ adjustable

Certifikimet

MIC udhëheq dritën e misrit të çertifikuar me ETL, FCC, CE, ROHS, TUV, Popular që përdoret për zëvendësimin e magazinës së magazinës dhe llambës së rrugës, duke përdorur në një stacion benzine, kopsht, supermarket, dyqan, etj.

certifications

Rreth Nesh

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

mic


mic-led-about

pse na zgjodhet ne

why choose us-1

1. Ne përdorim softuerin Dialux për të simuluar efektin ndriçues, në mënyrë që të sigurohemi që propozimet tona plotësojnë kërkesat e klientëve.

2. Departamenti ynë PMC ndjek prodhimin dhe ne mund t'ju raportojmë në çdo kohë në lidhje me prodhimin përmes fotove dhe videos.

why choose us-2

3. Ne kemi IQC, IPQC, dhe OQC gjatë prodhimit, garantojmë produktet.

4. Ne kemi një kapacitet të madh dhe shpejt i përfundojmë ngarkesat në një kohë të shkurtër me ekipin tonë të prodhimit me përvojë.


E40 E39 E27 25w-120w-detail-19

MIC LED ju mirëpret të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. Linja telefonike: 0086-755-89313334.

Numri i modelit. MFL-R500 MFL-R600 MFL-R800
Emri i produktit 500W dritë përmbytje 600W dritë përmbytje 800W dritë përmbytje
NW / Madhësia 19kg / 652*565*206mm 21kg / 652*565*206mm 23kg / 652*565*206mm
Fluksi ndriçues >65000LM >78000LM >104000LM
Paketimi 682*612*245mm, 1pcs/ctn
Këndi i rrezes 15/35° Shkalla IP IP65
CCT 2700-6500K Shkalla e PF > 0,95
efikasiteti i dritës > 130lm / w SHQIP > 80
Jetëgjatësia 50000h Tensioni i hyrjes AC85-300V & AC180-528V
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT