micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

20w 30w e27 led corn lamp light bulb-01
20w 30w e27 led corn lamp light bulb-02

45w LED Corn Lamp 120-270v AC LED Corn Bulb Street LED Light

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Materiali: Alumini me hedhje të ngurtë + Lentet optike
 • Jetëgjatësia: 50000 orë
 • Llambë LED: SMD 3030
 • Garancia: 3 vjet
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

45w LED Corn Lamp 120-270v AC LED Corn Bulb E39 2700-6000k Ex39 Street LED Light


45w LED Corn Lamp


45w LED Corn Lamp

Led Corn Light, UFO LED High Bay Light, E40/E39/E27/E26 ETL DLC corn bulb, UFO shape, IP67 waterproof, High lumen


45w LED Corn Lamp

Drita përmbytëse LED, Drita Rrugore LED, prozhektor fuqi të lartë LED, 100W të 1000W , Super hollë lartë lumen dritë rruge, tech ri


45w LED Corn Lamp

10w 15w 85-277v g12 led corn bulb light-detail-05

10w 15w 85-277v g12 led corn bulb light-detail-06

45w LED Corn Lamp

45w LED Corn Lamp

10w 15w 85-277v g12 led corn bulb light-detail-11

10w 15w 85-277v g12 led corn bulb light-detail-12

Pyetjet e shpeshta

1. A jeni direkt në fabrikë?

MIC LED as a professional led lighting manufacturer, established in 2006, specialize in led corn light, led street light, led flood light and other led lights. Our products are mainly exported to USA, Canada, Europe, South America, etc. over 120 countries and area. MIC mission-light the world.

2. A keni një çmim dhe shërbim të veçantë për shitje me shumicë?

MIC LED is keeping search a long term business cooperation with our clients, As a professional led lighting manufacturer, we can OEM &ODM for our clients, fully support and assist on service, to offer you the most competitive price with high quality product is our responsible.

3. What payment methods can I use? And how secure is my payment?

MIC LED accept your payment through Paypal, Bank Transfer, Western Union, LC, etc

4. How long does it take for my order to be shipped? And how long can I receive it?

Generally, your order will be shipped within 3~7 working days after your payment received by us. MIC lLED devotes to be a fastest delivery led lights supplier.

5. How about the warranty?

We offer 3 years warranty. All products are gone through strict test by our experienced QC before shipment. During warranty time, if any quality problem, we will be fully responsible for it.

6. How about the after-sale service?

MIC LED ju mirëpret të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. Linja telefonike: 0086-755-89313334.

client feedback

our service

45w LED Corn Lamp
45w LED Corn Lamp

Item No. MYM-6 MYM-8 MYM-10
Konsumi i energjisë 6W led corn light 8W led corn light 10W led corn light
Sasia LED 32pcs 40pcs 70pcs
Lumen llambë >600 lumen >800 lumen >1000 lumen
Item No. MYM-12 MYM-15 MYM-20
Konsumi i energjisë 12W led corn light 15W led corn light 20W led corn light
Sasia LED 70pcs 84pcs 126pcs
Lumen llambë >1200 lumen >15000 lumen >2000 lumen
LED SMD 2835 LEDs LED efficiency >120Lm/w
Tensioni i hyrjes AC85-277V, 50-60Hz Faktori i fuqisë > 0,95
Efikasiteti i energjisë > 88% THD <15%
SHQIP > 80 Lavaman aluminum heat sink
Fan imported from Taiwan, no noise Vlerësimi i IP IP40
Light Base G24 E40 E39 E26 E27 base available Këndi i rrezes 360 degree
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT