micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

150w led street light outdoor-06
150w led street light outdoor-07
150w led street light outdoor-02
150w led street light outdoor-01
150w led street light outdoor-04
150w led street light outdoor-03
150w led street light outdoor-05

Waterproof 150w solar light Integrated LED Street Light

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Materiali: Alumini me hedhje të ngurtë + Lentet optike
 • Jetëgjatësia: 50000 orë
 • Llambë LED: SMD 3030
 • Garancia: 3 vjet
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

Shenzhen MIC 50w 100w 150w Integrated Parking Light All In One Solar LED Street Light

Waterproof 150w solar light

Waterproof 150w solar light


Waterproof 150w solar light

Sensori

Lloji standard është pa një sensor. Sensori i Photocell & Mikrovalës është i disponueshëm nëse është e nevojshme.

Waterproof 150w solar light

Waterproof 150w solar light Features

 • Waterproof 150w solar light Using high bright SMD 3030 or SMD 5050.
 • Adopts integrated design of heat sink and lamp housing. The LED is directly connected to the outer casing, and the heat dissipation fins transfer the light source heat out fast, which fully ensures the lifetime of 50,000 hours of the LED street light.
 • The lamp housing is made of die-casting aluminum, and the reasonable structure design ensures the effective heat dissipation performance, waterproof and dustproof. The luminaire surface is with UV-resistant and anti-corrosive treatment, and the overall luminaire meets the IP66 standard.
 • It adopts standard DC12 die-casting aluminum, which is environmentally friendly and pollution-free. It does not contain lead, mercury, and other pollution elements, and has no pollution to the environment.

Certifikimet

MIC udhëheq dritën e misrit të çertifikuar me ETL, FCC, CE, ROHS, TUV, Popular që përdoret për zëvendësimin e magazinës së magazinës dhe llambës së rrugës, duke përdorur në një stacion benzine, kopsht, supermarket, dyqan, etj.

certifications

Rreth Nesh

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

mic


LED Corn Light / LED Flood Light / LED Street Light / Outdoor Lighting

Solar Street Light / LED Panel Light / LED Garden Light / LED Wall Light

 • Eksportohen në më shumë se 80 vende.
 • Tregu ynë kryesor është Evropa, Veriu, Amerika, Australia, Azia Juglindore, etj.
 • Mirë se vini OEM & ODM.


mic-led-about

pse na zgjodhet ne

why choose us-1

1. Ne përdorim softuerin Dialux për të simuluar efektin ndriçues, në mënyrë që të sigurohemi që propozimet tona plotësojnë kërkesat e klientëve.

2. Departamenti ynë PMC ndjek prodhimin dhe ne mund t'ju raportojmë në çdo kohë në lidhje me prodhimin përmes fotove dhe videos.

why choose us-2

3. Ne kemi IQC, IPQC dhe OQC gjatë prodhimit, garantojmë produktet.

4. Ne kemi një kapacitet të madh dhe shpejt i përfundojmë ngarkesat në një kohë të shkurtër me ekipin tonë të prodhimit me përvojë.

Paketimi dhe Dorëzimi

packing & delivery

Transporti detar Nga deti Dorëzimi nga porti detar Shenzhen
Nga ajri Nisja nga aeroporti i Shenzhen
Me shprehje Nga TNT / DHL / UPS / FEDEX express
Pagesa Ne e mirëpresim përdorimin e Sigurimit të Tregtisë, ju do të kënaqeni
100% mbrojtje e cilësisë së produktit
100% mbrojtje në kohë të dërgesës
100% mbrojtje pagese për shumën tuaj të mbuluar

Na kontaktoni

Facebook ndriçimi i vogël
Skype LED e vogël
Cicëroj Ndriçimi_MIC
Adresë ShenZhen, Kinë
Uebfaqe www.mic-led.com
Instagram drita e dritës2019

MIC LED ju mirëpret të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. Linja telefonike: 0086-755-89313334.

Shikoni produkte të tjerë

Pyetjet e shpeshta

1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Ne jemi një fabrikë profesionale e produkteve të ndriçimit LED!

2. A keni një sasi minimale të porosisë?

Po, ne kërkojmë që të gjitha porositë ndërkombëtare të kenë një sasi minimale të porosisë në vazhdim. Nëse po kërkoni të rishitni, por në sasi shumë më të vogla, ju rekomandojmë të shikoni në faqen tonë të internetit.

3. Mund të jeni OEM ose ODM?

Po, ne kemi një ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.

4. A mund të siguroni dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojmë shumicën e dokumentacionit duke përfshirë Certifikatat e Analizës / Konformitetit; Sigurimi; Origjina dhe dokumentet e tjera të eksportit kur kërkohet.

5. Cila është garancia e produktit?

Ne garantojmë materialet dhe mjeshtërinë tonë. Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Në një garanci apo jo, është kultura e kompanisë sonë të adresojë dhe zgjidhë të gjitha çështjet e klientëve për kënaqësinë e të gjithëve.

6. A garantoni një dërgesë të sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketim eksporti me cilësi të lartë. Ne gjithashtu përdorim paketim të specializuar të rreziqeve për mallra të rrezikshëm dhe transportues të vlefshëm të magazinimit të ftohtë për sende të ndjeshme ndaj temperaturës. Paketimet e specializuara dhe kërkesat jo standarde të paketimit mund të kenë një tarifë shtesë.

7. Po në lidhje me tarifat e transportit?

The shipping cost depends on the way you choose to get the goods. Express is normally the quickest but also the most expensive way. By seafreight is the best solution for big amounts. Exactly freight rates we can only give you if we know the details of amount, weight, and way. Please contact us for further information.

SEMI Nr. MSL-A50 MSL-A100 MSL-150
Fuqia 50w 100w 150w
Fluksi Lumionous > 8000lm >16000lm >24000lm
NW / Madhësia (kg, mm) 4kg/484*230*127mm 5kg/548*230*127mm 6.4kg/598*257*129mm
Këndi i rrezes 75˚*140˚ Shkalla IP IP66
CCT 2700-6500k Shkalla e PF >0.96
Materiali Die-casting Aluminum+Optical Lens SHQIP > 80
Jetëgjatësia 50000h Llambë LED SMD 3030
Fluksi i dritës 160lm/w Garanci 3 vjet
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT