micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

g series 1200w led flood light-01
g series 1200w led flood light-02
g series 1200w led flood light-03
g series 1200w led flood light-04
g series 1200w led flood light-05
g series 1200w led flood light-06

G Series 1200w LED Flood Light Water proof Light

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Tensioni i hyrjes: AC85-305V
 • Hapësira LED: 50, 000 orë
 • Shkalla IP: IP65
 • Shkalla PF:> 0,95
E para Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

G Series 1200w LED Flood Light Water proof Light

Paketimi dhe Dorëzimi

Njësitë e Shitjes Artikull i vetëm
Madhësia e paketimit të vetëm 91X69X18 cm
Pesha bruto e vetme 33.0 kg
Lloji i paketimit 1 copë / CTN
Koha e Plumbit Sasia (Copë) 1 - 50 51 - 1000 > 1000
Është Koha (dita) 7 12 Për tu negociuar

G Series 1200w LED

Streamline design appearance, sure thin/easy stallation, G Series 1200w LED  less weight to save your shipping cost, extremely high brightness, final finished product's luminous can reach 160lm/w.

G Series 1200w LED
Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.
G Series 1200w LED
G Series 1200w LED
Këndi i rrezes
Module's beam angle can be adjustable.
Kuti shoferi
Intelligent temperature control branded driver used with 5 years long time warranty, aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
G Series 1200w LED

Certifikimet

MIC udhëheq dritën e misrit të çertifikuar me ETL, FCC, CE, ROHS, TUV, Popular që përdoret për zëvendësimin e magazinës së magazinës dhe llambës së rrugës, duke përdorur në një stacion benzine, kopsht, supermarket, dyqan, etj.

certifications

Rreth Nesh

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

mic


mic-led-about

pse na zgjodhet ne

why choose us-1

1. Ne përdorim softuerin Dialux për të simuluar efektin ndriçues, në mënyrë që të sigurohemi që propozimet tona plotësojnë kërkesat e klientëve.

2. Departamenti ynë PMC ndjek prodhimin dhe ne mund t'ju raportojmë në çdo kohë në lidhje me prodhimin përmes fotove dhe videos.

why choose us-2

3. Ne kemi IQC, IPQC, dhe OQC gjatë prodhimit, garantojmë produktet.

4. Ne kemi një kapacitet të madh dhe shpejt i përfundojmë ngarkesat në një kohë të shkurtër me ekipin tonë të prodhimit me përvojë.

E40 E39 E27 25w-120w-detail-19

MIC LED ju mirëpret të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. Linja telefonike: 0086-755-89313334.

Numri i modelit. MFL-G120 MFL-G240 MFL-G360
Emri i produktit 120W Flood light 240W Dritë nga përmbytja 360W Flood light
NW / Madhësia 2.8kg/310*116*132mm 5.6kg/362*343*132mm 7.25kg/362*475*132mm
Fluksi ndriçues >19200LM > 38400LM > 57600LM
Paketimi 370*270*180mm 410*380*180mm 520*410*180mm
Numri i modelit. MFL-G480 MFL-G720 MFL-G960
Emri i produktit 480W Flood light 720W Dritë nga përmbytja 960W Dritë nga përmbytja
NW / Madhësia 11kg/362*597*132mm 16.8kg/362*861*132mm 18kg/649*597*132mm
Fluksi ndriçues > 76800LM > 115200LM > 153600LM
Paketimi 640*410*180mm 780*410*180mm 700*650*180mm
Numri i modelit. MFL-G1200 MFL-G1440
Emri i produktit 1200W Dritë nga përmbytja 1440W Flood light
NW / Madhësia 27.2kg/649*729*132mm 33.6kg/649*861*132mm
Fluksi ndriçues > 192000LM > 230400LM
Paketimi 780*700*180mm 910*690*180
Këndi i rrezes 20/40/60/90/120/100 * 140 ° Shkalla IP IP65
CCT 2700-6500K Shkalla e PF > 0,95
efikasiteti i dritës > 160lm / w SHQIP > 80
Jetëgjatësia 50000h Tensioni i hyrjes AC85-305V
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT