[email protected]

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

c series 280w street lamp-01
c series 280w street lamp-02

C Series 280w Street Lamp

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Materialet e llambës: Alumini me hedhje të errët + Lente Optike
 • Jetëgjatësia e llambës:> 50, 000 orë
 • Sasia LED: 192 copë
 • Shkalla IP: IP65
E mëparshme: Jo faqe e mëparshme Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

1. Përdorimi i tërë teknologjisë së ftohjes së llambës së aluminit, zgjidhje perfekte dhe efikase për problemin e ftohjes LED, një gamë e madhe e burimeve të dritës.

2. Projektimi i ujit kundër pluhurit dhe qëndrimit kundër ujit, zvogëlon mirëmbajtjen e pastrimit të presionit, të përshtatshëm për mjedisin e jashtëm.

3. dizajni i formës dhe strukturës së patentës ultra të hollë, i cili është i përshtatshëm për ruajtjen dhe transportimin dhe mirëmbajtjen.

4. niveli i mbrojtjes së IP65.

5. 5 predha e bojës dhe anodizimit, rezistencë e fortë ndaj korrozionit.

6. Përdoret gjerësisht në rrugë trungje, autostrada, rrugë të ngritura, rrugë urbane, ura, trotuare dhe ndriçim tjetër rrugor, si dhe shesh, shkolla, zona banimi, parqe industriale, parqe dhe një tjetër ndriçim në natyrë.

c series street light-detail-1c series street light-detail-2

Numri i modelit. MSL-C280
Fuqia 280w
Sasia LED 192 copë
LED shkëlqen 130-140lm / w, 1W / PC, 350mA
Efikasiteti i energjisë > 90%
Tensioni i hyrjes AC85-265V, 50-60Hz / DC24
Lumen > 28000lm
Llambë me shkëlqim > 100lm / w
SHQIP > 80
Temperatura e ngjyrës E bardha e ngrohtë (2700-3500k)
E bardha natyrale (4000-4500k) E
bardha e ftohtë (6000-6500k)
Modeli i rrezes Rreze drejtkëndëshe
Shtrembërimi harmonik total <15%
Këndi i rrezes Horizonal Axis:120°, Vertical Axis:60°
Lamp material Die-casting aluminum + Optical lens
Jetëgjatësia e llambës > 50, 000 orë
Shkalla IP IP65
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT