micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

RAST STUDIMI
Shtëpi> Rasti i Projektit> Rasti LED i dritës së misrit> Projekti LED i dritës së misrit në SHBA
led corn light project-1
Projekti LED i dritës së misrit në SHBA

Produkti: 80w dritë LED misri

Përshkruaj
Zgjidhja
Rezultati

The street aside the Lexus of Chattanooga were light by the traditional high pressure sodium light 250w before. Pole height is 5 meters. Our customer complained the lamp need maintance about 2 times each year and the the electricity is costly every year. So he consult us the better solution.

led corn light project-01

Drita misri LED MIC ka shkëlqim të lartë mbi 130lm / w, me lavaman alumini + tifoz brenda,

MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
© Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT