micled@mic-led.com

përgjigjeni brenda 24 orëve

+86 135 4334 3078

8:00 am ~ 22:00 pasdite

1440 watt 1500w led flood lights-01
1440 watt 1500w led flood lights-02
1440 watt 1500w led flood lights-03
1440 watt 1500w led flood lights-04
1440 watt 1500w led flood lights-05

1440 Watt 1500w LED Flood Lights Water Prof Light

Min. Sasia e porosisë: 100 copë

Informacion i shpejtë

Që nga krijimi i markës sonë MIC LED, me kapacitet të fortë R&D, ekip teknik profesional dhe përvojë të pasur në industri, ne lëshojmë produkte të reja përtej pritjeve të klientëve çdo vit, të cilat gjithmonë udhëheqin trendin e industrisë.

 • Tensioni i hyrjes: AC85-305V
 • Hapësira LED: 50, 000 orë
 • Shkalla IP: IP65
 • Shkalla PF:> 0,95
E mëparshme: Jo faqe e mëparshme Citoj Tani Tjetra
 • Përshkrim
 • Specifikim

1440 Watt 1500w LED Flood Lights Water Prof Light

Paketimi dhe Dorëzimi

Njësitë e Shitjes Artikull i vetëm
Madhësia e paketimit të vetëm 91X69X18 cm
Pesha bruto e vetme 33.0 kg
Lloji i paketimit 1 copë / CTN
Koha e Plumbit Sasia (Copë) 1 - 50 51 - 1000 > 1000
Është Koha (dita) 7 12 Për tu negociuar

1440 Watt 1500w LED

1440 Watt 1500w LED  Streamline design appearance, sure thin/easy stallation, less weight to save your shipping cost, extremely high brightness, final finished product's luminous can reach 160lm/w.

1440 Watt 1500w LED
Lente opsionale
Lente simetrike për PC: 20/40/60/60 / 90˚
Asymmetrical PC lens: 100*140˚
1060 Aluminum
Commercially pure aluminum, high aluminum content and purity, high corrosion resistance and high thermal conductivity. Outstanding performance, with excellent thermal conduction effect that general aluminum alloy can not be.
1440 Watt 1500w LED
beam angle
Këndi i rrezes
Module's beam angle can be adjustable.
Kuti shoferi
Intelligent temperature control branded driver used with 5 years long time warranty, aluminum drive house with IP67 waterproof, and it can fast conduct the heat from the driver to be out.
1440 Watt 1500w LED

Certifikimet

MIC udhëheq dritën e misrit të çertifikuar me ETL, FCC, CE, ROHS, TUV, Popular që përdoret për zëvendësimin e magazinës së magazinës dhe llambës së rrugës, duke përdorur në një stacion benzine, kopsht, supermarket, dyqan, etj.

certifications

Rreth Nesh

Ndërmarrja me markë të lartë Shenzhen dhe Ndërmarrja e përparuar e Kinës në marrëdhëniet e punës harmonike. Ne në mënyrë të pavarur projektojmë dhe prodhojmë produkte LED duke filluar nga High Power LED Street Light te dritat e tjera LED, të cilat na kualifikojnë të jemi një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.

mic


mic-led-about

pse na zgjodhet ne

why choose us-1

1. Ne përdorim softuerin Dialux për të simuluar efektin ndriçues, në mënyrë që të sigurohemi që propozimet tona plotësojnë kërkesat e klientëve.

2. Departamenti ynë PMC ndjek prodhimin dhe ne mund t'ju raportojmë në çdo kohë në lidhje me prodhimin përmes fotove dhe videos.

why choose us-2

3. Ne kemi IQC, IPQC, dhe OQC gjatë prodhimit, garantojmë produktet.

4. Ne kemi një kapacitet të madh dhe shpejt i përfundojmë ngarkesat në një kohë të shkurtër me ekipin tonë të prodhimit me përvojë.


E40 E39 E27 25w-120w-detail-19

MIC LED ju mirëpret të na kontaktoni në 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, çdo pyetje juaj do të vlerësohet shumë. Linja telefonike: 0086-755-89313334.

Numri i modelit. MFL-G720-B MFL-G960-B
Konsumi i energjisë 720W Dritë nga përmbytja 960W Dritë nga përmbytja
NW / Madhësia 25,6 kg / 548 * 694 * 110 mm 30,5 kg / 680 * 694 * 110 mm
Fluksi ndriçues > 115200LM > 153600LM
paketim 772 * 628 * 421 mm 772 * 760 * 421 mm
Numri i modelit. MFL-G1200-B MFL-G1500-B
Konsumi i energjisë 1200W Dritë nga përmbytja 1500W dritë përmbytje
NW / Madhësia 34.5 kg / 812 * 694 * 110 mm 38,5 kg / 944 * 694 * 110 mm
Fluksi ndriçues > 192000LM > 230400LM
paketim 892 * 772 * 421 mm 1024 * 772 * 421 mm
efikasiteti i dritës > 160lm / w Këndi i rrezes 20/40/60/90/120/100 * 140 °
Faktori i fuqisë 0,90 ≥ SHQIP Ra> 80
Vlerësimi i IP IP65 Tensioni i hyrjes AC85-305V
Jetëgjatësia 50000h temperatura e ngjyrës 2700-6700K
Këndi i rrezes 20/40/60/90/120/100 * 140 ° Shkalla IP IP65
CCT 2700-6500K Shkalla e PF > 0,95
efikasiteti i dritës > 160lm / w SHQIP > 80
Jetëgjatësia 50000h Tensioni i hyrjes AC85-305V
Na kontaktoni tani dhe na lejoni të ndihmojmë në fillimin e biznesit tuaj dhe ta zgjerojmë atë!
Ne jemi gjithmonë të interesuar për bashkëpunim me projekte të reja, të mëdha apo të vogla. Na dërgoni një email dhe ne do të kontaktojmë së shpejti, në dispozicion ose telefon në mes të orës 8:00 dhe 22:00 pasdite nga e hëna deri të shtunën.
     


       
  MIC është një nga prodhuesit, furnizuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të ndriçimit LED dhe dritave diellore në Kinë, si dhe ofruesi kryesor në zgjidhjet e kursimit të energjisë.
  © Copyright 2010-2020: Të gjitha të drejtat e rezervuara. Projektimi nga HQT